Tel:
Çin Otomatik Tank Göstergesi Üretici
Qingdao Guihe Measurement & Control Technology Co., Ltd

Benzin istasyonu Otomatik Tank Göstergesi üreticisi.

sally@guihecekong.com +8618669782630

Ana sayfa

Qingdao Guihe Measurement & Control Technology Co., Ltd Fabrika turu

 • Üretim hattı

   

   

  Qingdao Guihe Measurement & Control Technology Co., Ltd fabrika üretim hattı 0

  Qingdao Guihe Measurement & Control Technology Co., Ltd fabrika üretim hattı 1

  Qingdao Guihe Measurement & Control Technology Co., Ltd fabrika üretim hattı 2

  Qingdao Guihe Measurement & Control Technology Co., Ltd fabrika üretim hattı 3

  Qingdao Guihe Measurement & Control Technology Co., Ltd fabrika üretim hattı 4

  Qingdao Guihe Measurement & Control Technology Co., Ltd fabrika üretim hattı 5

  Qingdao Guihe Measurement & Control Technology Co., Ltd fabrika üretim hattı 6

  Fabrikamız öz disiplin yönetimi ilkesine bağlı kalarak, “hümanist yönetim” ve “kredi yönetimi” politikası izlemektedir.“Gerçeklik”, “pratiklik” davranış kuralları temelinde, yaratıcı ve öz disipline saygı duymak, teknolojik başarıları büyük ölçüde takdir etmek, hızlı bir yanıt sistemi gerektiriyordu.Müşterilerine uzmanlaşma ve bireyselleştirme hizmeti sunmak.

   

  Kalite yönetim sistemimiz ISO 9001 uyumludur ve süreç kapasitesi üretimi, montaj teknolojisi ve istatistiksel proses kontrolü ile ürünlerimizin yüksek kalitesini koruyabiliriz.İyi güvenilirlik sağlamak için bir dizi titiz teste dayanmaktadır.Ulusal Patlamaya dayanıklı Denetim Merkezi tarafından verilen patlamaya dayanıklı sertifikayı aldı ve Devlet Bilim ve Teknoloji Komisyonu tarafından yayımlanan (yüksek teknoloji) bilimsel ve teknolojik başarı değerlendirme sertifikasını aldı.

   

  Qingdao Bilim ve Teknoloji İlerleme Ödülü, şirket Qingdao Belediye Hükümeti tarafından bilim ve teknoloji girişimi yetiştirme ve geliştirme planına dahil edildi.Devlet Fikri Mülkiyet Ofisi ve Telif Hakkı Koruma Merkezi'nin birçok yazılım ve donanım tasarımının patent ve telif hakkı koruması, Guihe Technology ürünlerinin ürün kişiliğini korumasına ve aynı sektördeki müşteriler tarafından tanınmasına yönelik temel garantidir.Üst düzey Ar-Ge mühendisleri ve deneyimli tasarımcılar, ürün hattının son derece acımasız çalışma ortamları da dahil olmak üzere benzin istasyonlarında ve petrol depolarında etkili bir şekilde uygulanmasını sağlamak için birlikte çalışır.

 • OEM / ODM

  Çin'de 15 yıldan fazla yüksek kaliteli Otomatik Tank Ölçer Sistemi tedarik etmekten gurur duyuyoruz.Bizimle çalışmak, fabrika doğrudan olduğumuz ve ölçek ekonomisine sahip olduğumuz için maliyetinizi düşürebilirsiniz.OEM ve ODM Availale.

   

  Dokunmatik tip konsollar ve merkezi kontrol üreticilerinin veri alışverişi anlaşması Qingdao Guihe Technology Co, Ltd serisi, sıvı seviye ölçer sektöründe genel anlaşma VEEDER-ROOT (VR-350) iletişim protokolü, Çin ile olmuştur Yumuşak Altın, Patron Zhengzhong, Zhengxing Technology, Yunfeiyang ve Zhengzhou Liyuan'ın çevrimiçi testi başarılı oldu.

   

  Tüm dünyada distribütör bulmak!Ürünlerimiz size ülkenizde büyük kazançlar getirecek!Lütfen istediğiniz zaman benimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

  Qingdao Guihe Measurement & Control Technology Co., Ltd fabrika üretim hattı 0

   

   

 • Ar-Ge

  Qingdao Guihe Technology Co., Ltd. 207, Dongjia Road, Huangdao, Qingdao adresinde, 5 milyon yuan kayıtlı sermaye ve 25.649 metrekarelik bir alana sahiptir.Yeni metal malzemelerin ulusal kilit laboratuvarı ve Çin Petrokimya Güvenlik Mühendisliği Araştırma Enstitüsü'nün yıldan yıla işbirliği birimidir.Bir yüksek teknoloji şirketi olarak, şirket Ar-Ge ve üretim seviyesini sürekli iyileştirme sürecinde yazılım ve donanım tasarımı için bir dizi patent aldı ve “Ulusal Bilim ve Teknoloji Buluş Ödülü” ve “Qingdao” gibi onurları kazandı. Bilim ve Teknoloji İlerleme Ödülü ”.Şirketin 6 donanım ve yazılım mühendisi, 12 üst düzey teknik personel ve 26 set uluslararası gelişmiş test cihazı dahil olmak üzere 76 çalışanı ve 58 üniversite mezunu bulunmaktadır.Aynı zamanda şirket, ürünlerini sürekli geliştiriyor ve sürekli ve kapsamlı ürün yükseltme hizmetleri sunuyor.

   

  Guihe Ar-Ge departmanında 28 mühendis bulunmaktadır.Teknolojik ilerleme ararken kalite yönetimine odaklanın, sürekli gelişimi korurken toplumun faydasını vurgulayın.Müşterilere mükemmel ürün ve hizmetler sunmak için büyük çaba gösterin.

   

  Qingdao Guihe Measurement & Control Technology Co., Ltd fabrika üretim hattı 0

   

  Qingdao Guihe Measurement & Control Technology Co., Ltd fabrika üretim hattı 1

  Qingdao Guihe Measurement & Control Technology Co., Ltd fabrika üretim hattı 2

   

İletişim bilgileri
Qingdao Guihe Measurement & Control Technology Co., Ltd

İlgili kişi: Ms. Sally Yu

Tel: 86-18669782630

Faks: 86-0532-88193877

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin
Qingdao Guihe Measurement & Control Technology Co., Ltd
No.207 Dongjia Road, Huangdao, Qingdao, Çin
Tel:86--18669782630
Mobile Site Privacy Policy Çin iyi kalite Otomatik Tank Göstergesi Tedarikçi. © 2019 - 2021 automatic-tankgauge.com. All Rights Reserved.